legenddestek – OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey http://onlinevadi.com Online Vadi | Online dünyadan Haberler Thu, 15 Jun 2017 09:47:44 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8 https://i2.wp.com/onlinevadi.com/wp-content/uploads/2017/05/faviconvadi.png?fit=32%2C30 legenddestek – OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey http://onlinevadi.com 32 32 Wartune 6.5 Güncelleme İçeriği http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-5-guncelleme-icerigi.html http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-5-guncelleme-icerigi.html#comments Mon, 06 Mar 2017 11:00:00 +0000 http://onlinevadi.com/?p=4471 Wartune 6.5 Güncelleme İçeriği Türkiye de henüz 6.1 sürümü yeni oturmaya başlamışken boş durmayan 7road ve ekibi yeni güncellemelere yelken açtı Türkiye sürümünün üstüne 6.3 ve 6.5 olmak üzere 2 sürüm getiren ekip son yıllar da ki en hızlı güncellemeler ile oyuncu kaybını yavaşlatmak istiyor. Çıktığı yıldan itibaren gerek Avrupa gerekse Türkiye de en popüler […]

Wartune 6.5 Güncelleme İçeriği yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Wartune 6.5 Güncelleme İçeriği

Türkiye de henüz 6.1 sürümü yeni oturmaya başlamışken boş durmayan 7road ve ekibi yeni güncellemelere yelken açtı Türkiye sürümünün üstüne 6.3 ve 6.5 olmak üzere 2 sürüm getiren ekip son yıllar da ki en hızlı güncellemeler ile oyuncu kaybını yavaşlatmak istiyor.

Çıktığı yıldan itibaren gerek Avrupa gerekse Türkiye de en popüler oyun haline gelen legend online son 1 yılda yaşadığı düşüş nedeniyle tahtını kaptırdı. Tekrardan oyuncularını geri kazanmak isteyen ekipler Türkiye de eski sisteme dönük olarak getirilen reborn adlı eski legend ile de toparlanma çabasında.

bu yazımız da ise wartune ekibinin yeni güncellemesine göz atacağız.

Devamı için sonra ki sayfaya tıklayınız…

Wartune 6.5 Güncelleme İçeriği yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]> http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-5-guncelleme-icerigi.html/feed 4 Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-6-3-birlik-savasi-kalkiyor.html http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-6-3-birlik-savasi-kalkiyor.html#comments Sat, 28 Jan 2017 14:18:24 +0000 http://onlinevadi.com/?p=3680 Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor   Herkese selamlar legend online severler oyun hızla gelişirken bir özelliğe daha veda etme zamanı geldi gibi görünüyor. Oyunun en başından beri haftanın 3 günü yapılan birlik savaşları 6.3 sürümü ile beraber kaldırılıyor. Birlik savaşının kalkmasıyla beraber yerini alacak olan yeni bir savaş olacak bunu daha önce sitemizde paylaşmıştık. Yine […]

Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor

 

Herkese selamlar legend online severler oyun hızla gelişirken bir özelliğe daha veda etme zamanı geldi gibi görünüyor. Oyunun en başından beri haftanın 3 günü yapılan birlik savaşları 6.3 sürümü ile beraber kaldırılıyor.

Birlik savaşının kalkmasıyla beraber yerini alacak olan yeni bir savaş olacak bunu daha önce sitemizde paylaşmıştık.

Yine birlik olarak girilecek savaş ama serverlar arası olacak.

Bununla birlikte 6.3 sürümüne güncelleme yapıldığında birlik hazinesi bulunuyorsa bu hazine birlik lider ve ya yardımcısına gönderilecek artık kimseye dağıtılamayacak bu hazineyi de son görüşümüz olacak hazine açıldığında aynı ödül alınabilecek ama artık oyunda bir yeri olmayacak.

Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor

yukarı da ki resim de birlik penceresinde birlik savaşını görüyoruz ama tekrardan açıklama kısmına baktığımız da imparatorluk savaşını görebiliriz.

Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor

Giriş yap dediğimiz de karşımıza gelen ekran bu şekilde arkadaşlar.

İmparatorluk savaşı ile alakalı detaylara aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz. sormak istediklerinizi yorum atarak sorabilirsiniz.

6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi

Legend 6.3 Birlik Savaşı Kalkıyor yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-6-3-birlik-savasi-kalkiyor.html/feed 3
6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/6-3-imparatorluk-savasi-rehberi.html http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/6-3-imparatorluk-savasi-rehberi.html#respond Mon, 02 Jan 2017 13:22:51 +0000 http://onlinevadi.com/?p=3409 6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi Herkese merhabalar sevgili oyun severler yine bir wartune yine bir legend online paylaşımı ile sizlerleyiz. Yine 6.3 sürümünden imparatorluk savaşını sizlerle paylaşacağız. Hep beraber bakalım neymiş ne değilmiş bu sistem. Detaylar Öncelikle imparatorluk savaşları çeyrek yıl yani 3 aylık periyodlardan oluşan bir sistemdir. Örnek vermek gerekirse ocak, şubat, mart – nisan, […]

6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi

Herkese merhabalar sevgili oyun severler yine bir wartune yine bir legend online paylaşımı ile sizlerleyiz. Yine 6.3 sürümünden imparatorluk savaşını sizlerle paylaşacağız. Hep beraber bakalım neymiş ne değilmiş bu sistem.

Detaylar

Öncelikle imparatorluk savaşları çeyrek yıl yani 3 aylık periyodlardan oluşan bir sistemdir. Örnek vermek gerekirse ocak, şubat, mart – nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos, eylül, gibi devam ediyor ödüller her 3 ayın sonunda teslim edilecek  bu da ocakta başlayan bir savaş mart ayının son haftasında ödüller alınacak demek.

–  İmparatorluk savaşları haftanın 1 günü saat 20:00 – 21:00 arası olacaktır.

– Savaş sırasında ilk 15.000 puana ulaşan birlik savaşı kazanmış olacaktır.

– Savaşa kayıt yalnızca birlik lideri tarafından yapılır. Pazar ile cuma günleri arasında kayıt yaptırmak zorundadır sonrasında savaşlar bitene kadar tekrar üye olması gerekmez. Kayıt ücreti 1M altındır.

Eşleştirmeler

– İlk turda sistem rastgele eşleştirme yapar.

– Sonra ki turlar da eşleştirme şunlara göre yapılır. Sıralama 1. birlikten en düşük birliğe doğru. ( Örneğin 1. birlik vs 2. birlik.) 2. Kazanılan savaşlar, toplam puan 3. Birlik savaşma gücüne göre.

İmparatorluk savaşı sıralaması : Tüm birlikler savaşa 0 puanla başlarlar. Sıralamaşuna göre yapılır : kazanılan savaşlar, toplam puan ve  birlik savaş gücü.

Zafer ve Kaybetme

Savaş süresi boyunca 15.000 puana ulaşan birlik kazanmış olur.

1 Saatin sonunda herhangi birlik kazanamazsa puanı en yüksek birlik kazanmış sayılır.

Ödüller

6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi

Yukarı da tek turda alınan kazanan ve kaybeden ödüllerini görüyoruz.

listede yer alanlar.

Madalya – Yarama coins ( Yarama parası) Canavar Taşı, İmparator asası

Listede yer alan imparator asası aslında önemli çünkü son zamanlar ulaşmak imkansız bir hal aldı. Kazanan taraf kaybeden tarafa göre %50 daha fazla ödül elde eder.

Yarama paraları savaş sırasında hazine avından elde edilebilir. Ayrıca bu paralar silinmez biriktirilebilir.

Bu paraları marketten alışveriş için kullanabileceksiniz.

Yazının devamını sonraki sayfadan okuyabilirsiniz.

6.3 İmparatorluk Savaşı Rehberi yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]> http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/6-3-imparatorluk-savasi-rehberi.html/feed 0 Wartune 6.3 Kader Evrimleri http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/wartune-6-3-kader-evrimleri.html http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/wartune-6-3-kader-evrimleri.html#respond Tue, 27 Dec 2016 10:02:45 +0000 http://onlinevadi.com/?p=3385 Wartune 6.3 Kader Evrimleri   Merhaba oyun severler bugün wartune online, r2games’te uygulanan son sürüm 6.3 patch yakın zamanda Türkiye sunucularında bizlerle olacak bizde 6.3 sürümünü önceden anlamanız için rehberler eşliğinde sizleri bilgilendireceğiz. Bu yazımız da yeni kader sistemini anlatacağız belki de oyunda ki en iyi şeylerden birisi bu diyebilirim. Sistem hem emek oyuncularının da […]

Wartune 6.3 Kader Evrimleri yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Wartune 6.3 Kader Evrimleri

 

Merhaba oyun severler bugün wartune online, r2games’te uygulanan son sürüm 6.3 patch yakın zamanda Türkiye sunucularında bizlerle olacak bizde 6.3 sürümünü önceden anlamanız için rehberler eşliğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Bu yazımız da yeni kader sistemini anlatacağız belki de oyunda ki en iyi şeylerden birisi bu diyebilirim. Sistem hem emek oyuncularının da gelişimine faydası olacak bir özellik.

Konuya geçmeden önce şunun da altını çizeyim bu sistemi kullanmak için meslek gelişimini bitirmeniz gerekmekte. tatto sistemi ile beraber gelen değil ilk ejder ruhu ile gelen meslek gelişimi.

Hadi hep beraber göz atalım.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da ki resim de 3 tane kaderi evrimleştirdik. bunların 2 tanesi 1 level bir tanesi 2 level iken yukarı da kader değerinin 1.2m gibi bir rakamdan 975k ya düştüğünü görüyoruz ama bu bize birşey kabettirmedi aksine kazandırdı hadi bunlara bakalım.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Öncelikle geliştirmek istenilen kaderin aktif edilmesi gerekmekte yukarı aktif etme ekranını görüyoruz. Aktif edilen bir kader ilk levelde herhangi bir özellik vermez.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da aktif edilmiş bir saldırı kaderi bulunmakta ve level attırılmadan öncesidir. açıklamalara baktığımız da level almadan kader topu +2880 saldırı verirken 2 levele ulaşan bir kader ise 2 katı saldırı vermekte yani +5760 saldırı sonraki levelde ise +2880 diye devam etmekte  ve yine kaderler 10. seviye’ye kadar yükselmekte.

Peki kaderleri yükseltmek için gereken yıldız tozunu nasıl edeceğiz ona da kısaca bir göz atalım hemen.

Glorya’nın Yolu Adlı Konuya Göz At

Yukarı da butonda ki konuyu kontrol edenler bilir gloryanın yolu adlı etkinlikte markette yıldız tozu elde ediliyordu.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da ki resim de 1040 puanımız mevcut ve marketten takas yapacağız.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Ayrıca yine marketin altında bulunan puan takasından glorya puanı ve canavar taşı takası da mevcuttur.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Markette tanesi 2 puan ile yıldız tozu alabilirsiniz bu puanı da yine dediğimiz gibi gloryanın yolundan elde edeceksiniz.

Şimdi bakalım ne kadar özellik ve yıldız tozu gerekli bize.

 • seviye 1 : 500 Yıldız tozu

 • Seviye 2 : 1000 Yıldız Tozu

 • Seviye 3 : 1500 Yıldız tozu

 • Seviye 4 : 2000 yıldız tozu

 • Seviye 5 : 2780 Yıldız tozu

 • Seviye 6 : 3690 Yıldız Tozu

 • Seviye 7 : 4730 Yıldız Tozu

 • Seviye 8 : 5900 Yıldız Tozu

 • Seviye 9 : 7200 Yıldız tozu

 • Seviye 10 : Max Seviyeye ulaşıldı.

Evet oyun severler bu olayda bu şekilde burada gördüğümüz boş savaşma gücü yerine önemli şekilde saldırı, defans,hp vs. vs. özellikler tamamı ile yükselecek.

Problem Olarak Görülecek şeyler: Bilindiği üzere kaderler yükselecek ama burada dikkatimizi çeken bir şey söz konusu : Geçmişte gelen 2 yeni kader topu vardı saldırı ve kritik toplarına nüfuz eklenmişti. nüfuz bilindiği üzere direnç kırma içindi yani blokeyi az da olsa yok saymaktı yine de bloke oyunda oldukça işe yarayan şeylerden biriydi fakat 6.3 sürümün bu kaderin tam seviyesine ulaştığında toplamda 43.000 civarın da bir nüfuz demek  bu da oyunda bloke kader topunu anlamsız kılıyor bu sistemde tek eksi olarak görünen şey bu yine de o zaman ne gösterir bilinmez sistem geldiğinde bakmakta fayda var.

6.3 sürümü için rehberlere devam edeceğiz.

 

8.2
Sistemin Verdiğimiz Puan
 • Uygulama 8.2

Wartune 6.3 Kader Evrimleri yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/wartune-6-3-kader-evrimleri.html/feed 0
Legend’de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya’nın Yolu http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/legendde-tek-kisilik-meydan-okuma-kalkiyor-yerine-gloryanin-yolu.html http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/legendde-tek-kisilik-meydan-okuma-kalkiyor-yerine-gloryanin-yolu.html#respond Mon, 26 Dec 2016 12:27:27 +0000 http://onlinevadi.com/?p=3368 Legend’de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya’nın Yolu   Herkese Merhaba Sevgili Arkadaşlar eminim oyun içindeki tek kişilik meydan okumaya etkinlik olmadıkça kimse girmiyordur. 7 Road’da bunu düşünmüş olacak ki tek kişilik meydan okumayı kaldırmaya karar vermişler tabi bunun yerine yeni bir etkinlik getirmeyi de ihmal etmemişler. Tek kişilik meydan okuma yerine gelecek olan […]

Legend’de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya’nın Yolu yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Legend’de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya’nın Yolu

 

Herkese Merhaba Sevgili Arkadaşlar eminim oyun içindeki tek kişilik meydan okumaya etkinlik olmadıkça kimse girmiyordur. 7 Road’da bunu düşünmüş olacak ki tek kişilik meydan okumayı kaldırmaya karar vermişler tabi bunun yerine yeni bir etkinlik getirmeyi de ihmal etmemişler.

Tek kişilik meydan okuma yerine gelecek olan yeni etkinlik ise glorya’nın yolu olarak biliniyor peki nedir bu glorya’nın yolu nasıl oynanır neler gerekir onlara göz atalım.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Gök yüzünde bulunan glorya’ya yeni eklenecek giriş kısmı Arena kısmı grup arena içindir tek kişilik meydan okuma bulunmuyor.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

gloryanın yoluna giriş yaptığımız da bizi karşılayacak ekran tam olarak budur.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Başlama esnasında bize sunacağı 3 farklı seçenek mevcut.

Normal: kazanç %100 alınan Yıldız 5

Zor : kazanç %150 alınan yıldız 10

Kabus : Kazanç %200 alınan yıldız 15

Burada tabi ki size uygun sahneye girmeniz önerilir.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Derece seçiminden hemen sonra ekrana bir onay mesajı gelecektir. Onay verdikten sonra rastgele bir savaş açılır karşınıza bir rakip çıkar eğer başarılı olursanız seçtiğiniz derece de olan ödülleri alırsınız.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Her Savaştan sonra  bir de extra ödül kutusu çıkar  bu ödül kutusunda değerli hediyeler olarak görülecek tek şey glory puanıdır bu ödülleri almak içinse düşük bir şansa sahip olacaksınız. Wartune de her açma da 75 elmas tüketilir ve yalnızca normal elmas kullanır bağlı elmas geçersizdir.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Her savaştan sonra bir sonraki gelecek rakipleri ve özelliklerini görebilirsiniz. Gördüğünüz özellikler normal üzerinden hesaplanır her yeni rakipte yukarı da görünen dereceyi seçmeniz gerekecektir.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

yukarı da kazandığınız yıldızlar karşılığında alabileceğiniz bufflar bulunmakta. saldırı, defans  ve ya hp gibi özellikleri artırmak için buff satın alabilirsiniz.

Legend'de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya'nın Yolu

Yukarı da market ürünleri yer almakta gözünüze az gelebilir ve ya gereksiz diyebilirsiniz ama bura da en çok lazım olan şey son da duran star dust adında ki itemdir.

Star dust itemini kullanacağınız yer ise yeni kader sistemin de olacak bunun alakalı geniş bir rehber yayınlayacağız sizlere.

Gloryanın yolu ilerledikçe daha güçlü rakipleri karşınıza çıkaracaktır aynı zamanda izlere süprizler de yapabilir örneğin korumanızı savaşa almaz  bazı özelliklerinizi kısıtlar gloryanın yolunda ilerleyebildiğiniz kadar ilerleyin ama bir kere kaybederseniz hakkınız gider tekrar hak satın almak için elmas gerekir bu da normal elmas demek.

Gloryanın yolu tüm günlük bir etkinliktir. Gece 00:00’da sıfırlanır bu da şu demek içeride ne kadar ilerlerseniz ilerleyin gece oyun sıfırlandığı zaman başa dönersiniz.

Gloryanın yoluna giriş için olmanız gereken level 16 ve üstü levellerdir.

Evet arkadaşlar  bu sistem hakkında çok fazla şey yok  gir savaş ödülü al budur.

Bize göre tek kişilik meydan okumadan çok çok iyi olduğunu söyleyebiliriz.

ayrıca markette ki star dust itemi ile alakalı yazı da sizlerle olacak hazırlanmakta.

Yukarıda ki özellik 6.3 yani bir sonra ki sürümde gelecektir.

6
Puan
 • İşleyiş 6

Legend’de Tek Kişilik Meydan Okuma Kalkıyor Yerine Glorya’nın Yolu yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/legendde-tek-kisilik-meydan-okuma-kalkiyor-yerine-gloryanin-yolu.html/feed 0
6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber http://onlinevadi.com/legenddestek/6-3-ares-savasi-genis-rehber.html http://onlinevadi.com/legenddestek/6-3-ares-savasi-genis-rehber.html#respond Sat, 03 Dec 2016 14:15:22 +0000 http://onlinevadi.com/?p=2902 6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber Selam arkadaşlar  bu yazımız da daha öne haberini verdiğimiz ares savaşının detaylarını görebilirsiniz. ares savaşına giriş açıldığında etkinlik kısmın da aynı kahraman savaşı gibi bir buton ortaya çıkar.     Gereksinimler 1- Giriş için oyuncunun 36+ seviye olması gerekmektedir. 2- Kayıt Ücreti 1m altın 3- Savaş başladığında kayıtlar kapanır savaştan […]

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Selam arkadaşlar  bu yazımız da daha öne haberini verdiğimiz ares savaşının detaylarını görebilirsiniz.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehberares savaşına giriş açıldığında etkinlik kısmın da aynı kahraman savaşı gibi bir buton ortaya çıkar.

 

 

Gereksinimler

1- Giriş için oyuncunun 36+ seviye olması gerekmektedir.

2- Kayıt Ücreti 1m altın

3- Savaş başladığında kayıtlar kapanır savaştan önce kaydınızı yapmanız gerekir.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Yukarı da top 3 yani kazanan 3 karakteri görüyoruz. Gördüğümüz üzere her sınıftan 1 karakter değil en iyi karakterler sıralanmakta. Bu da şunu getirir savaşlar aynı sınıflara göre değil karışık olduğunu anlıyoruz sona ekleyeceğimiz video’da görebileceksiniz.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber 6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Oyuncular kayıt olduktan sonra yukarı da ekrana ulaşabilecekler bu ekranda en iyi 50 karakteri, Ares Marketi, Puanı ve başla bitiş saatlerini görebilecekler.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Oyuncu odaya girdiğin de tıpkı kahraman savaşında olduğu gibi hazırlıklarını yapabilir. skiller, ilaç vs gibi.

Ekranın solunda en iyi 20 oyuncu listelenir toplamda 6 katmandan oluşan bir liste mevcut bunlar sırasıyla.Titan –  Efsane – Master – Uzman – Pro – Acemi  (yüksekten düşüğe) doğru sıralanır.

Sağ tarafta ise diğer oyuncuların puanlarını ve kalan turlarını görebilirsiniz.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Beceri Bilgisi : Eşleştirme ekranın oyuncuların aldıkları 3 rastgele beceriyi görebilirsiniz. Her beceri her turda 1 kez kullanılabilir. 15 Turda bu 3 beceri kullanılabilir. Eğer oyuncu aldığı beceriyi değiştirmek isterse değiştir butonunu kullanabilir ama bunun için elmas gerekmekte.

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Oyuncular her 5 turda bir ödül alacaklalr 15 tur sonunda toplam ödül alabilecekler bunları ares marketinde kullanabilirler.

Maç Zamanları : Örneğin maçlar ocak ayının ilk günü başlar ve mart ayının son günü biter  bu süreçte görünen 3 aylık bir zaman dilimi. Hafta 1 gün olacak  şekilde saat 20:00’da başlar ve 21:00’da sona erer.

Beceriler

1- Mars Sığınağı : 1 Tur alınan zararı yok sayar.

2- Gardiyan Kalkanı : 2 tur için alınan zararı %50 azaltır

3- Gizemli Yetkinlik : Bir sonra ki tur için skil bekleme süresini kaldırır 1 tur sürer.

4- Mars’ Will : Uyanış +2000 ekler

5- Uyanış Travma : Düşman Uyanışı -2000

6- Mars’ın Öfkesi : Kendi Öfkesini 80 Arttırır.

7- Öfke Vuruş : Düşman’ın öfkesini 80 azaltır.

8- Mars Kalkanı : %200 Tüm takımının direncini artırır 3 tur sürer

9- Mars’ın kuvveti : %200 Tüm takımının saldırısını yükseltir.

10- Soğuk Katil : %75 oranın’da rakibin aldığı hp’yi azaltır 2 tur sürer

11 – Hp Çekme : Anında %50 Hp geri yükler

12 – haunt : Düşmanın yarar sağlayan 1 buff’unu kaldırır

13- Temizleme : Takımının 1 negatif buff’unu kaldırır.

Yukarı liste rastgele beceri listesi ve özellikleridir isimler Türkiye sunucularında farklılık gösterebilir ama özellikler aynıdır.

Ödüller

Ödüller yukarı da belirttiğimiz üzere bulunduğu katmanlara göre ödül alacaklar.

1 – aynı katmanda bulunan oyuncular aynı ödülü alırlar.

2- Oyuncular apollunun kudreti ile ödüllendirilir. “apollonun kudreti” ares marketinden ödül almak için kullanılır.

3- Puanı 200’den düşük olan oyuncular hiç bir ödül alamazlar.

4- Apollonun kudreti sıfırlanmaz

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber

Eşleştirme 

Aynı katmanda yer alan oyuncular ilk olarak eşleştirilecek. Aynı katmanda tek bir oyuncu varsa sonra ki katmandan bir oyuncu ile eşleştirilecek. İlk eşleştirmeler oyuncuların yakınlıklarına göre yapılacak.

Puan ve kurallar

Puan

A: Puanlar sezon sona erdiğinde sıfırlanır (3 ay)

B: Gün sonunda oyuncuların puanları hesaplanacaktır. Paunları 200’den az olan oyuncular için savaşlar devam etmeyecek.

Gruplar

Acemi Arena: 0-1199
Pro Arena: 1200-3199
Uzman Arena: 3200-5199
Master Arena: 5200-7199
Efsane Arena: 7200- 9999
Titan Arena: 10000 +

Ares savaşının en ince ayrıntıları bu şekilde sıralanmış yine de kafanıza takılan şeyler olursa sormaktan çekinmeyin.

Kısa Tanıtım videosu

 

facebookbgn

 

 

6.3 Ares Savaşı Geniş Rehber yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/legenddestek/6-3-ares-savasi-genis-rehber.html/feed 0
Wartune 6.3 Sürüm İçeriği Yayınlandı http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-3-surum-icerigi-yayinlandi.html http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-3-surum-icerigi-yayinlandi.html#comments Fri, 02 Dec 2016 10:36:38 +0000 http://onlinevadi.com/?p=2837 Wartune 6.3 Sürüm İçeriği Yayınlandı   Wartune 6.1 sürümünü Türkiye sunucusuna verdikten sonra 6.3 sürümünü yayına aldı tam sürümün içeriği 8 aralıkta geleceğini duyuran wartune ekibi güncelleme içeriğini de yayınladı. 6.1 sürümüne göre daha fazla içeriğin yer aldığı bu sürüm de neler var hep beraber bakalım.  Bu yazı da yalnızca gelecek şeyler kısaca tanıtılmıştır. Geniş […]

Wartune 6.3 Sürüm İçeriği Yayınlandı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Wartune 6.3 Sürüm İçeriği Yayınlandı

 

Wartune 6.1 sürümünü Türkiye sunucusuna verdikten sonra 6.3 sürümünü yayına aldı tam sürümün içeriği 8 aralıkta geleceğini duyuran wartune ekibi güncelleme içeriğini de yayınladı. 6.1 sürümüne göre daha fazla içeriğin yer aldığı bu sürüm de neler var hep beraber bakalım.  Bu yazı da yalnızca gelecek şeyler kısaca tanıtılmıştır. Geniş rehberler hazırlanmaktadır.

Devamı için sonra ki sayfaya tıkla…

Wartune 6.3 Sürüm İçeriği Yayınlandı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]> http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-3-surum-icerigi-yayinlandi.html/feed 2 Ares Savaşı – Serverlar Arası http://onlinevadi.com/legenddestek/ares-savasi-serverlar-arasi.html http://onlinevadi.com/legenddestek/ares-savasi-serverlar-arasi.html#respond Sun, 27 Nov 2016 10:00:23 +0000 http://onlinevadi.com/?p=2819 Ares Savaşı – Serverlar Arası Selam arkadaşlar wartune 6.1 güncellemesinden sonra bir ara güncellemeyi yapacağını daha duyurdu bilindiği üzere wartune yönetimi  serverlar arası savaşları son bir kez daha yapacağını duyurmuştu Ares savaşı da gelecek son savaşa benziyor. Bir yandan da bakıldığında athena savaşı adında bir savaşın daha görünmesi kafaları karıştırıyor. Resmi açıklama da 8 aralık […]

Ares Savaşı – Serverlar Arası yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Ares Savaşı – Serverlar Arası

Selam arkadaşlar wartune 6.1 güncellemesinden sonra bir ara güncellemeyi yapacağını daha duyurdu bilindiği üzere wartune yönetimi  serverlar arası savaşları son bir kez daha yapacağını duyurmuştu Ares savaşı da gelecek son savaşa benziyor. Bir yandan da bakıldığında athena savaşı adında bir savaşın daha görünmesi kafaları karıştırıyor.

Resmi açıklama da 8 aralık tarihin de bu ara güncellemeyi yapacaklarını duyuran wartune yönetimi savaşla alakalı detayları da 1 aralık tarihinde vereceğini duyurdu.

Şuan için sadece bir kaç resim yayınlayan oyun yönetimi insanları merak içinde bekletmeyi seviyor gibi.

Bunun yanında bazı savaşlar da düzenleme yapıldığını da açıklamışlar.

Bizler de resmi açıklama ile beraber bu detayları sizlerle paylaşacağız. Ulaşabildiğimiz bilgileri paylaşıyoruz.

ares-war-teaser-1

 

 

Ares Savaşı – Serverlar Arası yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/legenddestek/ares-savasi-serverlar-arasi.html/feed 0
Wartune 6.1 Venüs Savaşı http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-1-venus-savasi.html http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-1-venus-savasi.html#respond Mon, 19 Sep 2016 14:06:04 +0000 http://onlinevadi.com/?p=2744 Wartune 6.1 Venüs Savaşı Her yeni bir güncelleme de yeni bir savaş açılıyor  bu sefer de venüs savaşı adında bir savaş geliyor. Bu savaş diğerlerine göre daha fazla gereklilik görüyor nedeni ise savaş marketi olan venüs markette yeni sistem de gele evlilik gereken malzemeler mevcut. Bu sistem de gruplaştırmalara göre ödüller verilecek hep beraber bakalım. […]

Wartune 6.1 Venüs Savaşı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Wartune 6.1 Venüs Savaşı

Her yeni bir güncelleme de yeni bir savaş açılıyor  bu sefer de venüs savaşı adında bir savaş geliyor. Bu savaş diğerlerine göre daha fazla gereklilik görüyor nedeni ise savaş marketi olan venüs markette yeni sistem de gele evlilik gereken malzemeler mevcut. Bu sistem de gruplaştırmalara göre ödüller verilecek hep beraber bakalım.

Ön Bilgi

Venüs savaşı katılımları sonsuz savaş gibi yalnızca eşler tarafından yapılabilir.

Katılım

venukatim

etkinlik bölümünde açılacak olan venüs savaşı ikonuna tıklıyoruz.

Gelen ekran da katılım için gereken detaylar yer alıyor çiftler kayıt olurken 2m altın vermek zorundalar.

Katılım için gereken süre boyunca kayıt olabilirsiniz. Bazen sunucu durumuna göre katılamayanlar için geçici katılım şansı verilmekte.

Kurallar

Yılda sadece 4 kez venüs savaşı açılır. Bu da 3 ayda 1 kez demek. ( her ne kadar 3 ayda bir olsa da buna göre birşeyler ayarlanması gerek oyuncular madur kalır)

Savaş her pazar saat 20:00 ile 21:00 arasında 1 saat yapılır. Her savaş 180 saniye sürer ve her savaştan sonra 120 saniye bekleme süresi vardır.

Girişler açıldıktan sonra çiftler savaş odasına giriş yapmalılar. Herhangi bir şekilde bekleme süresi bitene kadar taraflardan birisi odaya girmezse içeride bulunan eş savaşır diğer eş savaş bitene kadar bekler giriş hakkı doğduğunda e-posta ile bilgilendirilir.

Savaşlar çift ve ya solo yapılabilir.

venussavasi2

Her tur savaştan sonra savaşan taraflar puan alırlar ve bu puanlara göre gruplara ayrılırlar. Gruplara girmek için alınması gereken minimum puan 200’dür.

Gruplar

Gereken puan

Elmas grup

2600 puan

Altın grup

1500 – 2600 puan arası

Gümüş Grup

800 – 1500 puan arası

Demir Grup

0 – 800 puan arası

Gruplara göre ödüller

Gruplar

Gereken puan

Venüs Kristal Ödülü

Elmas grup

2600 puan

4000 venüs k.

Altın grup

1500 – 2600 puan arası

2000 Venüs k.

 Gümüş Grup

800 – 1500 puan arası

1000 Venüs k.

Demir Grup

0 – 800 puan arası

300 Venüs K.

Extra Özellik Satın alma

Sonsuz savaşta olduğu gibi taraflar extra özellikler satın alabilmekte. Bu özellikler peri gücünü artırma gibi şeyler ve satın almak için elmas kullanmak gerekmekte. maximum 10 kere satın alınır ve 100% etki sağlar

venussavasi3

Taraflar kazansa da kaybetmese de her savaştan sonra 30 nimet puanı elde eder bu puanları blessing markette kullanabilir.

venussavasi4

İster yukarı da kutuları ki içerisinde özellikli şeyler yer almakta.

venusvasi5

isternirse yukarı da göreceğiniz üzere skilleri alailirsiniz. Bu etkiler savaş bitene kadar devam eder sonrasında sıfırlanır.

venussavasmarket

Son olarak ise market savaşlar bittikten sonra elde edilen venüs kristallerini markette ki itemlerle takas edebilirsiniz. Markette yer alan itemlerden yeni sistemde en çok gerekli olanları yer alıyor.

-Rose Hazal (hazal gülü) ilk seviye evlilik memnuniyetini arttırmak için gereken item

-Eternal Heart (Sonsuz kalp) İlk seviye evlilik yüzüğünü geliştirmek için kullanılır.

-Vow mark  2. seviye evlilik memnuyeti/mutluluk attırmak için kullanılır.

-Eternity crystal (sonsuzluk kristali) 2. seviye evlilik yüzüğünü geliştirmek için kullanılır.

6.1 Evlilik sistemi detayları için tıkla

6.1 Evililik sistemi gereken item maliyetleri için tıkla

 

Evet sevgili oyun severler 6.1 sistemini tanıtmaya devam edeceğiz. Bu sistem ile alakalı kafanıza takılan şeyler varsa sorabilirsiniz.

Facebook Sayfamız

Wartune 6.1 Venüs Savaşı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/legenddestek/wartune-6-1-venus-savasi.html/feed 0
Legend Online 6.1 Patch Guild Marketi http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-online-6-1-patch-guild-marketi.html http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-online-6-1-patch-guild-marketi.html#comments Sun, 18 Sep 2016 20:18:06 +0000 http://onlinevadi.com/?p=2761 Legend Online  6.1 Patch Guild Marketi Merhaba arkadaşlar, Bildiğiniz gibi  Wartune  serveri bizlerden aylarca önde olduğundan dolayı  patchler’de  dolasıyla bi hayli önde gidiyor, sizlerinde daha iyi hazırlık yapabilmesi  için patch bilgilerini videolar  ile daha akıcı ve anlayışlı şekilde görebilmeniz için video paylaşımları yapılıcakdır iyi seyirler.

Legend Online 6.1 Patch Guild Marketi yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Legend Online  6.1 Patch Guild Marketi

Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi  Wartune  serveri bizlerden aylarca önde olduğundan dolayı  patchler’de  dolasıyla bi hayli önde gidiyor, sizlerinde daha iyi hazırlık yapabilmesi  için patch bilgilerini videolar  ile daha akıcı ve anlayışlı şekilde görebilmeniz için video paylaşımları yapılıcakdır iyi seyirler.

Legend Online 6.1 Patch Guild Marketi yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/legenddestek/legend-online-6-1-patch-guild-marketi.html/feed 6