Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Wartune 6.1 Yeni Evlilik Sistemi

Wartune 6.1 Yeni Evlilik Sistemi

Oyunda bir süre buluştuğumuz ama 9 level olduktan sonra artık kimsenin yüzüne bakmadığı evlilik yüzüğü ve evlilik sisteminde değişiklikler söz konusu olmuştur. Sürüm incelemesini yapan dolygames tarafından yazılan içeriklerin türkçe çevirisi yapılarak sunulmuştur. İşte evlilik sisteminin yeni yüzü.

Başlangıç

80 levele ulaşan bir karaktere otomatik olarak olarak evlilik görevi gelecektir. ( Sadece görev gelecek evli olduğunuz anlamına gelmez.)

Tekliften sonra ödül olarak 1x hazel gülü ve 1x sonsuz kalp hediye edilecektir.

Bunar dışında evlilik süreci aynı şekilde devam ediyor. evlilik teklifi, başvuru ve düğün.

Düğün

Düğün maliyetlerinin yüksek olması nedeniyl evlenemeyen bir çok karakter mevcuttu yeni sistem de bununla alakalı bir çalışma yok ne yazık ki yine düğün zorunlu olmadan taraflar nişanlı olarak kalabiliyor. Ama evlenmek isterlerse 72 saat için büyük bir indirim alacaklar. (türkiye de bu indirim yapılacağını pek sanmıyoruz ya neyse)

Evlilik memnuniyeti

Bir önceki sürümde olduğu gibi evlilik memnuyetini geliştirmek için hazel gülü ile geliştirme yapılacak.

hazelguluevlilik wartune-patch-6-1-roze-hazel

72.000 de tamamlamam memnuniyet artık arttılabilir şekilde olacaktır. Her iki tarafında memnuniyeti maximum seviyeye ulaştığında tekrar nitelik kazandırılabilecek bunun için istenilen hazel gülü yerine wow itemi kullanılacak.

wartuneyenintk1 wowmark

Yukarı da göreceğimiz üzere 2. defa geliştirilecek memnuniyette extra özelliklerde vermekte. Güç,zeka,hp ve defans olmak üzere geliştikçe artan özellikler de karaktere + katacak. memnuniyet ismi yeni sistemde memnuniyet ve mutluluk olarak görünmekte.

Bu sistemde örneğin sizin memnuniyet/ mutluluğunuz 10 level eşinizin 5 level ise sistem tarafından bunlar aynı yapılacak düşük olanın memnuniyeti yüksek olanla aynı olacak  bu da maximum 5 level. Buna + olarak 100 elmas karşılığı da hızlıca yükseltebilirsiniz.

mtlulukgelistir1

yukkgelistirme1 sonsuzkalp2

Yüzük geliştirme elmas ve sonsuz kalp ile yapılacak. Bazı özellikleri de mevcut hp geri yükleme, temiz sembolü gibi kötü etkileri ortadan kaldırma gibi özellikleri de mevcut bunların bir kısmı şuan ki sistemde mevcuttu.

yuzklevel1s yuzulevelaldir1

Şuan ki sistemde bilindiği gibi yüzük maximum 9 level olabiliyor ama yeni sistemde yüzük 9 levele ulaştığın da yüksek aşamaya geçecektir. bu da sonsuz kalp yerine soznsuzluk kristali ile mümkün olacak. Yüzük 10 levele ulaştığında yeni beceriler aktif olacak eski sisteme nazaran daha yüksek ve yeni beceriler demek.

Evlilik ağacı

evlilikagaci

Evlilik ağacı eski sistemde de yeni sistemde de önemini koruyor yeni sistem de en az taraflar evlilik ağacını 5 kez tıklamak zorunda yeni sistemde yüzüğü geliştirmek için gerekenler ağaçtan temin edilecek. Ayrıca altın ve ya 5 elmas kullanarak gün de 5 kere de ağacı sulamak gerekiyor. O nedenle ağacın değeri biraz artıyor gibi.

evlilikagaciexp

eski sistemde evlilik ağacı exp için belirli miktar da şeyler istiyordu yeni sistemde de olay aynı şekilde işleyecek ağacın exp seviyesi tamamlandıkça ödül alınacak.

Şimdilik detaylar bu kadar bakıldığında extra olarak görünen sadece yüzük levelleri  ve memnuniyet/mutluluk değerinin verdiği extra özellik oluyor. Sistemi tam anlamı ile herhangi bir değişiklik olmadığı müddetçe bu şekilde geldiğin de daha detaylı olarak göreceğiz.

Memnuyet ve mutluluk maliyetlerini görmek için tıklayın

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X