Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

 

Merhaba oyun severler bugün wartune online, r2games’te uygulanan son sürüm 6.3 patch yakın zamanda Türkiye sunucularında bizlerle olacak bizde 6.3 sürümünü önceden anlamanız için rehberler eşliğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Bu yazımız da yeni kader sistemini anlatacağız belki de oyunda ki en iyi şeylerden birisi bu diyebilirim. Sistem hem emek oyuncularının da gelişimine faydası olacak bir özellik.

Konuya geçmeden önce şunun da altını çizeyim bu sistemi kullanmak için meslek gelişimini bitirmeniz gerekmekte. tatto sistemi ile beraber gelen değil ilk ejder ruhu ile gelen meslek gelişimi.

Hadi hep beraber göz atalım.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da ki resim de 3 tane kaderi evrimleştirdik. bunların 2 tanesi 1 level bir tanesi 2 level iken yukarı da kader değerinin 1.2m gibi bir rakamdan 975k ya düştüğünü görüyoruz ama bu bize birşey kabettirmedi aksine kazandırdı hadi bunlara bakalım.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Öncelikle geliştirmek istenilen kaderin aktif edilmesi gerekmekte yukarı aktif etme ekranını görüyoruz. Aktif edilen bir kader ilk levelde herhangi bir özellik vermez.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da aktif edilmiş bir saldırı kaderi bulunmakta ve level attırılmadan öncesidir. açıklamalara baktığımız da level almadan kader topu +2880 saldırı verirken 2 levele ulaşan bir kader ise 2 katı saldırı vermekte yani +5760 saldırı sonraki levelde ise +2880 diye devam etmekte  ve yine kaderler 10. seviye’ye kadar yükselmekte.

Peki kaderleri yükseltmek için gereken yıldız tozunu nasıl edeceğiz ona da kısaca bir göz atalım hemen.

Glorya’nın Yolu Adlı Konuya Göz At

Yukarı da butonda ki konuyu kontrol edenler bilir gloryanın yolu adlı etkinlikte markette yıldız tozu elde ediliyordu.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Yukarı da ki resim de 1040 puanımız mevcut ve marketten takas yapacağız.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Ayrıca yine marketin altında bulunan puan takasından glorya puanı ve canavar taşı takası da mevcuttur.

Wartune 6.3 Kader Evrimleri

Markette tanesi 2 puan ile yıldız tozu alabilirsiniz bu puanı da yine dediğimiz gibi gloryanın yolundan elde edeceksiniz.

Şimdi bakalım ne kadar özellik ve yıldız tozu gerekli bize.

 • seviye 1 : 500 Yıldız tozu

 • Seviye 2 : 1000 Yıldız Tozu

 • Seviye 3 : 1500 Yıldız tozu

 • Seviye 4 : 2000 yıldız tozu

 • Seviye 5 : 2780 Yıldız tozu

 • Seviye 6 : 3690 Yıldız Tozu

 • Seviye 7 : 4730 Yıldız Tozu

 • Seviye 8 : 5900 Yıldız Tozu

 • Seviye 9 : 7200 Yıldız tozu

 • Seviye 10 : Max Seviyeye ulaşıldı.

Evet oyun severler bu olayda bu şekilde burada gördüğümüz boş savaşma gücü yerine önemli şekilde saldırı, defans,hp vs. vs. özellikler tamamı ile yükselecek.

Problem Olarak Görülecek şeyler: Bilindiği üzere kaderler yükselecek ama burada dikkatimizi çeken bir şey söz konusu : Geçmişte gelen 2 yeni kader topu vardı saldırı ve kritik toplarına nüfuz eklenmişti. nüfuz bilindiği üzere direnç kırma içindi yani blokeyi az da olsa yok saymaktı yine de bloke oyunda oldukça işe yarayan şeylerden biriydi fakat 6.3 sürümün bu kaderin tam seviyesine ulaştığında toplamda 43.000 civarın da bir nüfuz demek  bu da oyunda bloke kader topunu anlamsız kılıyor bu sistemde tek eksi olarak görünen şey bu yine de o zaman ne gösterir bilinmez sistem geldiğinde bakmakta fayda var.

6.3 sürümü için rehberlere devam edeceğiz.

 

8.2
Sistemin Verdiğimiz Puan
 • Uygulama 8.2

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X