FB oyunları – OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey http://onlinevadi.com Online Vadi | Online dünyadan Haberler Sun, 15 Oct 2017 13:48:32 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.2 https://i2.wp.com/onlinevadi.com/wp-content/uploads/2017/05/faviconvadi.png?fit=32%2C30 FB oyunları – OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey http://onlinevadi.com 32 32 Ghost Recon: Wildlands geri sayım başladı http://onlinevadi.com/oyun-inceleme/ghost-recon-wildlands-geri-sayim-basladi.html http://onlinevadi.com/oyun-inceleme/ghost-recon-wildlands-geri-sayim-basladi.html#respond Wed, 15 Feb 2017 04:55:53 +0000 http://onlinevadi.com/?p=4374 Ghost Recon: Wildlands YAPIMCI: Ubisoft YAYINCI: Ubisoft PLATFORM: PC, Playstation 4, Xbox One TÜR: Aksiyon, TPS, FPS MOD: Tek Oyuncu – Çok Oyunculu   Bu yılın en  iddialı yapımlarından biri olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands de var. Uzun zamandır geliştirme aşamasında olan bu oyun yakın bir zamanda kavuşacağız.Ama öncesinde, NVIDIA tarafından resmi sistem gereksinimleri bizlere sundu. Görsellikleri […]

Ghost Recon: Wildlands geri sayım başladı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ghost Recon: Wildlands

 • YAPIMCI: Ubisoft
 • YAYINCI: Ubisoft
 • PLATFORM: PC, Playstation 4, Xbox One
 • TÜR: Aksiyon, TPS, FPS
 • MOD: Tek Oyuncu – Çok Oyunculu

 

Bu yılın en  iddialı yapımlarından biri olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands de var. Uzun zamandır geliştirme aşamasında olan bu oyun yakın bir zamanda kavuşacağız.Ama öncesinde, NVIDIA tarafından resmi sistem gereksinimleri bizlere sundu.

Görsellikleri ve gerçekçiliği ile de gözleri kamaştıran bu oyun efsane olacak gibi duruyor.

7 Mart 2017 tarihinde PCPlayStation 4 ve Xbox One için de çıkacak olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlans oyununun kapalı beta testi kısa bir süre öncesinde sunulmuştu. Geçtiğimiz günler  itibarıyla da NVIDIA tarafından yapılan açıklama doğrultusunda oyunun  sürümünü bilgisayalarımız’da oynayabilmek için belirlenen sistem gereksinimleri de ortaya çıktı. İşin ilginç olanı şu ki, hemen aşağıdan da inceleyebileceğimiz sistem gereksinimleri, kapalı beta için açıklanmış olan sistem gereksinimleri ile aynılar. Buna ek olarak, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlans, kapalı beta testi sırasında son teknoloji donanımlara sahip sistemlerde bile performans düşüklüğü yaşamıştı. Umuyoruz ki Ubisoft bu durumu göz önünde bulundurup da bu  sürümde benzer sorunların yaşanmasını göz  önüne alıp önlemlerini alacaktır.

Oyunun sürümü için belirlenmiş olan sistem gereksinimlerine aşağıda sizlere sunuyoruz.

 

En Düşük Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit), Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz veya AMD FX-4320 @ 4 GHz
 • Bellek: 6 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX660 veya AMD R9 270X (Shader Model 5.0 veya daha iyisi ile 2 GB VRAM)
 • DirectX: DirectX Son-Kullanıcı İşleyişleri (Haziran 2010)
 • Ses: En son sürücüleri yüklenmiş DirectX uyumlu ses kartı
 • Sabit Disk: 50 GB
 • Çevresel Aygıtlar: Windows uyumlu klavye ve fare gerekli, seçeneğe bağlı olarak kontrol kolu

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit), Windows 10 (64-Bit)
 • İşlemci: Intel Core i7- 3770@ 3.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4 GHz
 • Bellek: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX970 / GTX1060 veya AMD R9 390 / RX480 (Shader Model 5.0 veya daha iyisi ile 4 GB VRAM)
 • DirectX: DirectX Son-Kullanıcı İşleyişleri (Haziran 2010)
 • Ses: En son sürücüleri yüklenmiş DirectX uyumlu ses kartı
 • Sabit Disk: 50 GB
 • Çevresel Aygıtlar: Windows uyumlu klavye ve fare gerekli, seçeneğe bağlı olarak kontrol kolu

 

 

Ghost Recon: Wildlands geri sayım başladı yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/oyun-inceleme/ghost-recon-wildlands-geri-sayim-basladi.html/feed 0
Nightfalls Online http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/nightfalls-online.html http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/nightfalls-online.html#respond Sun, 10 Apr 2016 10:47:41 +0000 http://onlinevadi.com/?p=331 37 games tarafından yayınlanan online bir rol yapma oyunudur. Oyun şuan için ingilizce dil de olsada 37 games tarafından diğer oyunlar gibi türkçesi de yakın bir zamanda piyasaya çıkacaktır. Kıyamet savaşları ve mitoloji online gibi kaliteli oyunların yayıncısı olan 37 games bu oyunla da yakında bir zaman da büyük bir patlama yapacağa benziyor. ingilizce olmasına […]

Nightfalls Online yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
37 games tarafından yayınlanan online bir rol yapma oyunudur. Oyun şuan için ingilizce dil de olsada 37 games tarafından diğer oyunlar gibi türkçesi de yakın bir zamanda piyasaya çıkacaktır. Kıyamet savaşları ve mitoloji online gibi kaliteli oyunların yayıncısı olan 37 games bu oyunla da yakında bir zaman da büyük bir patlama yapacağa benziyor. ingilizce olmasına rağmen 50.000’den fazla oyuncuya sahip oyunu sizler için biraz incelemeyelim.

Öncelikle oyunda tek karakter mevcut burda warrior yani savaşçı bir erkek ve bir bayan olmak üzere  karakterimizi seçip ismimizi yazdıktan sonra oyuna giriş yapabiliriz.

nightf1

Her oyunun klasiği olan başlangıç görevleri başlıyor hemen ardından

nightf2

Her Görev de slotları keserek devam ediyor ve her 5 görevde 1 bossla savaşıyorsunuz.

nightf4 nightf6

Karakteriniz 9 levele ulaştığında oyun tarafından sizlere ilk bineğiniz pegasus verilmekte.

nightf5

Toplamda 8 aktif ve 2 pasif skill bulunmakta. Bunları level aldıkça exp puanları ile yükseltebiliyorsunuz. S skil olan judgament skili oyun olarak görünüyor bunu kullandığınız da karakteriniz periye dönüşerek düşmana çok fazla damage verebiliyor bunu kullanmak için nefret %50 olmalı.

skillstable

Max Vururken görünüm.

nibhtf5

ilki 15 level olmak üzere sonrasında 19,25 diye devam eden  büyük bosslar mevcut ve bu bossları yendiğiniz de bunlar sizlerin askeri oluyor ve sizlerle savaşıyorlar.

nghtsoldier

Oyunun tanıtımlarına devam edeceğiz oyunun mantığı şuan kebabgames tarafından yayınlanan zaferateşi, legend knight oyunu ile aynı mantıkta ilerliyor.

tanıtım videosu

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=dXwAUsfvu9w[/embedyt]

oyun hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Linkler

Resmi Sitesi
Facebook Linki

Yayıncı bilgileri

COPYRIGHT 2014-2015 37.COM OR ITS AFFILIATES
G-MEI NETWORK TECHNOLOGY CO., LIMITED
P.O.Box 957,Offshore Incorporations Centre,Road Town,Tortola,
British Virgin Islands
SANQI INTERACTIVE ENTERTAINMENT(SHANGHAI)
TECHNOLOGY CO., LTD.

Nightfalls Online yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/nightfalls-online.html/feed 0
Facebook’ta En Çok Oynanan Oyunlardan Birisi Top Eleven http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/facebookta-en-cok-oynanan-oyunlardan-birisi-top-eleven.html http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/facebookta-en-cok-oynanan-oyunlardan-birisi-top-eleven.html#respond Thu, 31 Mar 2016 20:48:24 +0000 http://onlinevadi.com/?p=235 Hiç şüphesizdir ki sosyal medya facebook’ta herkes oldukça fazla vakit geçirmekte bildirimlere bakıp mesajları kontrol ettikten sonra hepimizin mutlaka oynadığı bir oyun vardır. Bu yazımız da sizlere facebook’ta en fazla oynanan oyunlardan birisi olan top elevenı tanıtacağız. Ülkemizde futbol menajerlik oyunları bir hayli ilgi görüyor. Top Eleven da Facebook üzerinden oynanabilen popüler menajerlik oyunlarından biri. Sadece […]

Facebook’ta En Çok Oynanan Oyunlardan Birisi Top Eleven yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
Hiç şüphesizdir ki sosyal medya facebook’ta herkes oldukça fazla vakit geçirmekte bildirimlere bakıp mesajları kontrol ettikten sonra hepimizin mutlaka oynadığı bir oyun vardır. Bu yazımız da sizlere facebook’ta en fazla oynanan oyunlardan birisi olan top elevenı tanıtacağız.

Ülkemizde futbol menajerlik oyunları bir hayli ilgi görüyor. Top Eleven da Facebook üzerinden oynanabilen popüler menajerlik oyunlarından biri. Sadece takım yönetiminden ibaret olmayan oyun, stadyumunun nasıl olacağından sponsor sözleşmelerine kadar kullanıcıların futbolun tüm heyecanını yaşamasına imkan tanıyor. Nordeus yapımı Top Eleven, Android ve iOS uygulamalarının yanı sıra tüm dünyadaki 10 milyondan fazla kullanıcısıyla dikkat çekiyor.

topeleven

Top eleven hakkında taktikler, rehberler, bilgileri yine buradan takip edebilirsiniz.

Facebook’ta En Çok Oynanan Oyunlardan Birisi Top Eleven yazısı ilk önce OnlineVadi | Online Dünyaya Dair Herşey üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://onlinevadi.com/sonyazilanlar/facebookta-en-cok-oynanan-oyunlardan-birisi-top-eleven.html/feed 0