Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Clash Of Dawn Mobil Oyun

Clash Of Dawn

Eskilere baktığımız da MMORPG türü oyunları genelde bilgisayarlar da oynama şansımızdan başka şansımız yoktu  bu da çok fazla bilgisayar başında vakit geçirmek demek ki tabi ki. Son yıllara bakıldığında oyun piyasası MMORPG türü oyunları mobil cihazlar için geliştirmeye başlayınca ilk başlar da herkes doğal olarak o tadı vermez dedi ama o kadar gelişmiş bir hal aldı ki bazen mobil oyunların grafik ve oynayış tarzları bilgisayar daha iyi bir hale almaya başladı.

clsofdawn1 Clash for Dawn gerek etkileyici grafikleri gerekse devasa dünyası ile mobil oyuncuları ekrana bağlamayı amaçlıyor. Karanlık Lord’un dünyayı ele geçirmesine fırsat vermemek için Seçilmiş’in parçalarını bir araya getirerek gücünü açığa çıkarmalısınız.

Oyuna Savaşçı, Mage, Okçu ve Rahip sınıflarından birisini seçerek başlıyorsunuz. Düşman Horde’lara karşı mücadele verdiğiniz oyunda çeşitli görevler yaparak ilerliyor, zindanlara giriyor ve sıkıştığınız anlarda arkadaşlarınızla gruplar oluşturabiliyorsunuz. Klanların da olduğu oyunda yapay zeka yanında PvP mücadeleleri de bulunuyor.

Clash for Dawn nefes kesen hack ‘n’ slash zindan saldırı oyununda silahlarını kuşan, loncanı seç, sıkı bir paralı asker takımı oluştur ve karanlık güçlere karşı savaş!

Karanlık Lord’un hükmetme arzusundan dolayı yüz yıllardır devam eden barış sona ermiştir. Şimdi bir zombi clashofdawn3ordusu, Işığın Şehri olan Luxis’e doğru ilerliyor! Ama savaş henüz kaybedilmemişti. Angeli’nin seçilmiş savaşçıları, karanlık güçleri geri püskürtmek için gereken güce sahiptir. Çağrılarına cevap verecek misin?

Küçük boyutuna rağmen oldukça yüksek grafiklere sahip ve herkesin telefonun bulunması gereken bir oyun
olduğunu söylemek gerek. Oyunun tüm rehberleri nette kurulan siteler de forumlar da bulunuyor bu nedenle oynamak zor olmayacak. Oyun da çeşitli görevler  bu görevlerle gelen ödüller itemler bulunmakta tabi ki her itemin bir giyilme leveli olduğundan bazı itemleri giymek için beklemeniz gerekebilir.

Oyunu kendimiz de indirdik oyun içi en ekran görüntüsü, video gibi şeylerle de hep beraber hem oynayacağız hemde öğreneceğiz. Oynayan arkadaşlar yorumla da levelini ve nickini belirtirse oyun içinden de birbirimizi ekleyebiliriz.

Tanıtım Videosu

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=1NBFjin7bsc[/embedyt]

Oyun İndirme ve Resmi Web sitesi Tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X