Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Dawn Of Titans Android & İos

Dawn Of Titans

Bilgisayar versiyona olan aşırı ilgi nedeniyle android ve ios sürümlerini çıkaran NaturalMotionGames Ltd şirketi akıllı telefon dünyasında da hızla yayılmaya devam ediyor.

Bir çok kişinin clash of clans oyununa da rakip olabileceğini düşündüğü oyunu denemekte fayda var.

Aksiyon ve strateji unsurlarının bir araya geleceği bu oyunda medeniyetler inşa ederek, onları ayakta tutmak için savaşlara katılarak. Binlerce kişiden oluşan orduları ve dev cüsseleriyle dikkat çeken titanları komuta edeceğimiz savaş alanındaki kontrolleri kaydırma ve tıklama gibi basit hareketlerle sağlayabileceğiz.

Mobil oyun sektöründe birbirleri ile yarış içinde olan oyun üreticileri bu tarz oyunların tutması nedeniyle de bu tarz oyunlar üzerinde daha fazla çalışma var dawn of titans 3D gelişmiş grafikleri ve rahat oynama tarzı ile bir adım önde duruyor gibi bir çok şirkete göre.

Her oyunda olduğu gibi oyun içi ücretli uygulamalar da yok değil hızlı gelişip bir an önce büyük bir orduya sahip olmak isteyenlerin de olacağı oyunda bu düşünülmüş tabi ki oyunu oynamak ücretsiz.

Aktif oyuncu sayısı 200 binden fazla kişi olan oyunun boyutu 800MB.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Desteklenen Diller[/box]

İngilizce

Oyuna başladığınız da oyun yardımcısı size yardım ediyor asker almayı ve savaşa göndermeyi gösteriyor sonrasında tek başınıza savaş sınavınız var oldukça eğlenceli ve ingilizce olmasına rağmen oldukça basit oynamaya sahip bir oyun olduğunu söylemem gerek. Oynayan Türk sayısı oldukça yüksek Facebook ve bir çok web sitesi üzerinden destek grupları kurulmuş ve Türk oyunlar bir araya toplanmakta.

Mobil pvp oyunlarını sevenler mutlaka denemesi gereken bir oyun olduğunu söylemem gerek.

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]İngilizce Tanıtım[/box]

Lead EPIC TITANS into monumental 3D battles, featuring THOUSANDS OF TROOPS, all controlled by you. Wage WAR against other players and CAPTURE their land through the might of your army and your skill on the battlefield.

With console-quality 3D graphics and ultra-addictive gameplay, Dawn of Titans begins a new-era for Action Strategy MMO games.

– Lead your army to victory in impressive 3D battles

– Raise and train epic titans

– Wage war against players and take their land

– Build your kingdom to fuel your domination

– Forge an ultimate alliance with your friends

– Chat in real-time with other players

– Rise up through the world leagues by crushing your enemies

—-

Make sure you play online to gain access to the latest content and features, and to ensure that your profile is backed up online.

PLEASE NOTE! Dawn of Titans is free to play, but it contains items that can be purchased for real money.
To prevent unauthorised purchases, select “Set or Change PIN” from the Google Play settings menu, create a PIN, then enable the “Use PIN for Purchases” option. You will then be required to enter your PIN before every transaction.

Dawn of Titans is published by NaturalMotion Games

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Ekran Görüntüleri – Screen Shots[/box]

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Tanıtım Videosu[/box]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=18bxSfmNwCo[/embedyt]

1 yorum
  1. oyun diyor

    arkadaşlar bu oyunda dünya nasıl değiştiriyoruz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X