Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Nabla Game’den Bandit Run 17th

Nabla Game’den Bandit Run 17th

 

Mobil oyun sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen nabla game aksiyon severleri heyecanlandıracak bir oyun sunmuş. Bandit Run 17th adlı oyunda ki durma! Koş yoksa düşersin ! sloganıyla yayınlanan oyun yeni bir macera ve heyecan yataracağa benziyor. Özellikle de bir Türk oyun firması tarafından dağıtılan oyunun bizim insanımız yaptıysa destek olmakta bizlere düşer  değil mi ?

Çok fazla lafı uzatmadan  oyuna ait yayınlanmış bilgileri sizlerle paylaşalım.

Koşu oyunlarından farklı tarzıyla ön plana çıkan Bandit Run yayınlandı. Bu sefer engeller basit değil karşına ne çıkarsa çıksın bunları atlatıp en hızlı koşunu yapabilir misin ? Olimpiyatlara hazırlandığını düşün ve durma! Koş yoksa düşersin ! Oyunun Hikayesi: Bandit Run’ın hikayesi seni duygulandırabilir ve cesaretlendirebilir! 17.Yüzyıldan başlayan oyun sen ilerledikçe çağ atlayarak bir sonraki yüzyılın haritasını açabilirsin. Her yüzyıl faklı bir konsept ve heyecan ! Farklı karakterlerle aşılması zor engelleri aşman için değişik araç ve gereçlere ihtiyaç duyabilirsin bunun için harika bir fikir geliştirdik. Ok ; gerçek bir savaşçı olduğunu kanıtlamak bir adım kadar yakın sana! Sana verilen ok ile karşına çıkan hedefleri geçebilirsin ! Tam on ikiden !

 • Özellikler:

  • 9 Farkli ve ilginç karakter

  • 17. 18. 19. 20. 21. Yüzyıllardan 5 FarklıÇağ

  • 5 Farklı Silah

  • Zorlu Engeller

  • Gelişmiş Oyun Algoritması

 • Oyundan aldığınız keyifi arttırmak mı istiyorsun? Faklı fikir ve önerileriniz mi var? Ne duruyorsun ! game@nabla.com.tr mail adresine bekliyoruz!

Ayrıca oyuncuların fikirlerine de açık olan oyun firması oyunu oyuncuların isteğine göre geliştireceklerini de bildirdi bunun için yukarı da ki mail adresine fikirlerinizi sunmanız yeterli.

Hadi bakalım hep beraber hem destek olalım hemde yeni bir oyunun keyfini çıkaralım.

Bandit Run 17th playstore git

Nabla Game sitesine Git

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X