Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

Temmuz ayında hızla yayınlan 8 ağustos ve 23 ağustos olmak üzere 2 güncelleme alan pokemon go yeni güncelleme ile 5 eylülde pokemon go severlerle buluşacak.

Bu sefer ki güncelleme içeriğine oldukça yenilikler eklerken yibada tarafından yapılan açıklama da daha önce bir kaç test yapılan özelliklerin bu sürümde kullanıcı ile buluşması bekleniyor diyor.

Bu güncelleme de en büyük özellik dedikodusu Ticaret sistemi yibada tarafından ortaya atılan  bu olay aslında daha önce  bizde yer vermiştik bu sürümde muhtemel gelmesi beklenen özellik.

gamenguide tarafından söylenen ise 2 özellik birisi yine değindiğimiz special intense  farklı türlerde pokemonları çekebilecek ve daha çok efsanevi pokemonu elde etme şansınız olacak. Bir diğer iddia ise game VR. bildiğimiz üzere VR tanıtılmış sanal gerçeklik gözlüğü gamenguide’nin iddiasına göre pokemon go’nun içerisine bunun kodlarına rastlandığı ve bu sürümde olmasa da önümüzde ki sürümler de buna da yer verileceği söyleniyor.

Gelmesi muhtemel olan içerikler.

Ticaret sistemi : oyuncular arasında pokemon takası sağlayan bir sistemdir.

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

Pokemonlar : teamları simgeleyen elektrik, ateş ve buz pokemonları  zapdos, moltres ve articuno ve merakla beklenen efsane mewto eklenmesi bekleniyor. Süprizler de olabilir.

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

İtemler : İntense  3 farklı şekilde kullandığın da kullanılan intense’nin özelliğine göre pokemonları çağıran itemler.

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

Dost pokemon : Dost pokemon ekleyin daha da güçlenin pokemonunuz eğitmen yardımcınız olsun pokemon dizisinde bildiğiniz üzere ash ketchum pikaçuyu yanında gezdiriyordu. Bu da aynı sistem yanınız da pokemon ile gezebileceksiniz. ayrıca bu pokemonun size + özellikleri de olacak. Ayrıca pokemonu yanınızda tutmak için şekere ihtiyacınız da olacak.

Pokemon Go 5 Eylülde Güncelleniyor

 

Şuan için bilinen güncellemeler bunlar süprizler olabilir çünkü niantic kendisini toplamak için iyi bir çalışma yapması gerekiyor. Ayrıca niantic bir sonra ki güncelleme de bot kullanımı hakkında gereken işlemlerin yapılacağının da altını çizmişti. Bu da demek oluyor ki  1 hafta için de yeni bir ban dalgası gelebilir  bu yolla bot, fake gps kullanan hesaplar için  yine bir yasaklama demek  bu süreçte dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Merak içinde son güncellemeyi beklemeye devam ediyoruz. Güncelleme geldiğinde bakalım ne gibi süprizlerle karşılaşacağız.

 Güncelleme içeriği video ingilizce.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X