Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Pokemon Go Haritalar

Pokemon Go Haritalar

Merhaba sevgili pokemon severler kısa sürede dünyayı saran pokemon go oyunu için bu yazımız da sizlerle tüm poke radar yada pokemon maps olarak bilinen pokemonların yerlerini gösteren siteleri paylaşacağız sizlerin de bildiği varsa yazıya dahil etmemiz için yorum olarak bildirebilirsiniz.

İlk sırayı en çok tıklanan sitelerden birisi olan pokemonradar go alıyor. Sol kısımda aradığınız pokemonu seçmeniz yeterli çıkan sonuçlar da pokemonun üstüne tıkladığınız da koordinatlarını alacaksınız.

Pokemon Radar Go’ya git

pokeradar.io pokemon radar go’nun alt yapısını aynı tasarımını kullanan başka bir site.

PokemonRadar sitesine git

Skiplagged Gelişmiş Yapısı ile pokemonların koordinatlarını google map üzerinden açar.

skiplagged sitesine git

Pokego.no Diğerlerinin aksine hangi bölge de kaç tane pokemon olduğunu gösterir.

Pokego sitesine git

Türkler tarafından yapılmış tamamı türkçe pokedex ve harita

Pokeweb sitesine git

Pokemap Diğerlerinden farklı bir şekilde çalışan bu uygulama çevrenizde ki gym ve pokestopları gösterirken yanı sıra ücretsiz wifileri de gösterme özelliğine sahip.

Pokemap sitesine git

Pokemongo Word bu maps konumunuzu kullanarak etrafınız da ki pokemonları listeler koordinat vermez. bu haritayı kullanırken nox ile kolayca etrafınızı gezebilirsiniz.

Pokemongo word sitesine git

Pokemon Radar sitesi etrafınızda ki pokemonlar kaç tane gym kaç tane pokestop olduğunu gösteren bir site kullanımı için konumuzu kullanmakta.

Poke Radar sitesine git

PokéMesh dünya üzerinde her yerde ki pokemonları gösterse de konumunu tam olarak vermiyor  bu nedenle bölgelerin isimlerine göre tarama yapıp gitmek mantıklı

PokéMesh Sitesine git

Pokesnipers en çok tutulan ve en fazla takip edilen sitelerin başında geliyor tam pokemon koordinatları vermesi nadir pokemon peşinde olanlar için kaçınılmaz bir site.

Pokesnipers sitesine git

Pokecrew özellikle tavsiye edebileceğim bir site pokemonları arayabilir filtreleyebilirsiniz aynı zaman da pokemona tıkladığınız da tam koordinatlarını vermekte. Şiddetle tavsiyedir.

Pokecrew Sitesine git

PokeJoin oldukça basit bir harita yapısı ve pokemonların üzerine tıkladığınız da açılan pencere de direction dediğiniz de koordinatları harita üzerinden açmakta.

Pokejoin sitesine git

PokeHuntr Tam koordinatları harita üzerinden veren oldukça sağlam alt yapılı bir site sadece arama kısmına adres yaz ve bekle pokemonlar çıktığında pokemona tıklayıp direction demen yeterli olacak bunun yanında etrafta ki gymler ve kimler tarafından alındığını da görebilirsin.

Pokehuntr sitesine git

FastPokemap Oldukça basit ve tam koordinat vermesi nedeniyle oldukça yararlı bir harita olmuş pokemona tıkladığınız da tarayıcı da koordinatlar çıkmakta.

Fastpokemap sitesine git

Aralarında en gelişmiş olan Pokemon go AR isminde ki bu site oldukça kendini aşmış Ar modunda 3d olarak bölgeyi gezebiliyorsunuz bu sırada karşınıza çıkan pokemonların koordinatlarını alabiliyorsunuz bunun için pokemona çift tıklayıp o an bulunduğu yere gidiyor ve üzerine tıklayınca koordinatlarına ulaşabiliyorsunuz.

Yukarı da da göreceğiniz üzere en iyilerinden birisi olduğu için resim alma gereği duydum.

Pokemon Go Ar sitesine git

Evet sevgili arkadaşlar şimdilik  bu kadar yeterli sanırım daha bir çok poke map mevcut ama onları da inceleyerek eklemeye devam edeceğiz dediğimiz gibi eğer sizinde bildiğiniz  böyle mapler varsa bizlerle paylaşarak yazıya eklememizi sağlayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X