Online Vadi | Online dünyadan Haberler

PokemonGo Gelmesi Muhtemel Pokemonlar

PokemonGo Gelmesi Muhtemel Pokemonlar

Herkese merhaba sevgili pokemon severler bildiğimiz üzere pokemon dizisinin ilk sezonlarından sonra başlayan yeni sezonlar da yeni pokemonlar görülmüştü. özellikle bir çok pokemonun ilk halleri ve bazı pokemonların sonra ki dönüşümleri gibi. normal şartlarda şuanda podeximize kayıtlı 150 pokemon olsa da  dizi de pokdexte 721 değişik pokemon göze çarpmıştı.

Bunlardan bir kaç tanesini ele alalım altını da çizmem gerek ki güncellemeler ile gelmesi muhtemel pokemon listesidir.

slowbro_789524

Evet arkadaşlar öncelikle değinmek istediğim pokemon slowpoke evrimi ise slowbro şuan oyunda olan iki pokemon bunlar peki dizi de bir evrim daha vardı slowpoke ve slowbro tembel bir pokemondur slowpoke bir kayanın üstünde günlerce bekler bunu yapmasının sebebi evrimdir. Peki diziler de slowbro  bir evrim daha geçiriyor. Ve slowking adında bir pokemon oluyor görünüm aynı olsa da kuyruğunda bulunan pokemon gider ve kafasına farklı bir pokemon gelir. Podex’te şuan görünmese de pokdex numarası 199 olan slowking ile yakında buluşacağız gibi.

slowking199#

Evet Arkadaşlar podex sıralamasında görünen tam olarak bu.

golbatevrim#42

Bir diğer evrim ise arkadaşlar zubat evrimleşince golbat olur ama oyunda pek bir alternatifi veya kullanılabilir bir kısmı olduğunu düşünmüyorum fazla üzerine düşülmemiş bir pokemon de sebebini ise son evrimini gördüğümüz de anladık.

crobat#169

Gördüğünüz üzere podex kayıt numarası 169 olan crobat pokemon dizisinde yeni bölümlerde vardı. Bu pokemon da yakın zamanlarda gelecektir.

gloom#44

Sırada ki pokemonumuz sevimli oddish dönüşümü gloom ve son evrimi vileplume aslında bu pokemona 3 evrim yeterli gelirdi ama bir tur daha geliştirilmek istendiği için bir sonra ki evrimi geldi.

bellossom#182

Bellossom  vileplume’nin evrimidir. oddish, gloom serisinin devamıdır. podex numarası 182 yakın zamanda oyunda göreceğiz gibi.

megnaton#082

Magnemite dönüşümü megnatondur elektrik pokemonu olan bu  tuhaf makinelerin dizide oldukça ileri ki sezonlarında bir evrimi daha gelmişti. Oyuna gelirmi  ve ya ne zaman gelir bilinmez ama bir sonra ki evrimi hazır.

magnezone#462

Son evrimi uzay mekiğine benzeyen bir pokemon olan Magnezone pokedex numarası 462 oyuna gelip gelmeme ihtimali bilinmiyor.

onix#095

Onix normalde evrimi olmayan bu pokemonun pokedex’te bir evrimi görünüyor gelir mi gelmez mi bilinmez ama onix için bir çalışma gerektiği kesin.

sevgili pokemon severler yukarı da ki liste sadece pokedex’te görünen evrimlerdir. niantic şirketi oyuna dahil edermi bilinmez ama her oyunda yenilik şart olduğundan çıktığı günden bu yana yeni pokemonlara yer veren niantic şirketi pokedex’te kayıt olan bütün pokemonları açmak zorunda gibi.

Daha bir çok pokemon var ama konuyu ayrı ayrı yapmaya karar verdim o nedenle her yazıda 5 6 adet pokemon ekleyerek devam edeceğiz.

Herkese iyi pokilemeler.

Facebook Pokemon gurubumuz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X