Online Vadi | Online dünyadan Haberler

WWE Immortals 2016’nın En İyi Mobil Oyunlarından

Sizler için araştırmaya devam ediyoruz 2016 ocak ayında yapılan bir araştırmaya göre en çok fan ve kullanıcıya sahip WWE immortals bildiğimiz üzere amerikan güreşi denemenizi tavsiye edeceğimiz oyunlar arasında yer alıyor.

Yaklaşık 5-6 sene önce ülkemizdeki en popüler zamanlarını geçiren fakat hala fanlarının dünya genelinde çok olduğu Amerikan Güreşi dediğimiz WWE için çıkartılan fantastik bir oyun olan WWE Immortals oynanış açısından gayet güzel grafiklere sahip.

Warner Bros. yapımı olan oyunda John Cena ve Hulk Hogan gibi birçok efsanevi dövüşçüleri oynuyoruz. Ancak oyunda daha da efsaneleşen bu dövüşçüler birer MarvelDC karakterleri gibi bir süper kahramanvari bir görünüm ve güç kazanmışlar.

Oyunda bir takım oluşurarak girdiğimiz dövüşlerde rakiplerimize kafa tutuyoruz. Tabiki her mobil dövüş oyununda olduğu gibi bu oyunda da dövüşçülerimizi yükseltme (upgrade) yapabiliyoruz. Normal tek kişilik oyun modu dışında Online modu da bulunan oyunda farklı online oyuncularla da güçlerimizi kıyaslayabiliyoruz.

Her dövüşçüde bulunan birbirinden güzel dövüş tekniklerine hayran kalarak seçmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Özellikle dövüş oyununu sevenler bu oyuna bayılacağını düşünüyorum. WWE seven kesim ise çoktan indirmiş olmalı!

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]LEVEL[/box]

karakterleri güçlendirmek için level aldırmanız bunun içinse oyun içindeki exp getirisi olan görevlere yönlenmeniz rakiplerinizi yenmeniz gerekmekte.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]ONLINE multiplayer[/box]
Oyunun en iyi özelliklerinden birisi de online olarak gerçek düşmanlara karşı savaşmanız böylelikle kendinizi sınamanız daha da kolay.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]YÜKSEK GRAFİK[/box]

Oynadığımız tüm oyunlar da elbette ki grafik önemlidir wwe ise bizlere 3D grafik sunuyor böylelikle telefon veya tabletimizden oyunu oynarken oldukça yüksek grafiklere gözümüz aşina olacak.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]İNGİLİZCE AÇIKLAMA[/box]

Take your favorite WWE Superstars out of the ring and into the supernatural world of WWE IMMORTALS. Wield DEVASTATING POWERS to demolish opponents with innovative touch-based combat from the makers of Injustice and Mortal Kombat. SUPERCHARGE YOUR ROSTER with spectacular signature moves, gear and support cards. Bring the pain during live BONE-CRUNCHING BATTLES tied to WWE events.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]FIGHT[/box]
Use the touch screen mechanics of your mobile device to do epic battle with your enemies in 3-on-3 combat. Swipe and tap to perform combos and build your power to pull off special attacks and use each Superstars’s customized superpower.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]MASSIVE ROSTER[/box]
Collect and play as fantastical versions of your favorite WWE Superstars: Triple H, John Cena, The Undertaker, The Bella Twins, The Rock, Stone Cold, and many more. Each iconic Superstar comes with unique variations, featuring special powers and moves.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]LEVEL UP [/box]

Build your move set, increase your powers, upgrade your characters, and conquer your competition. Constantly evolve your roster to fit your style of play and put your best Immortals forward as you take on a series of combatants.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]ONLINE MULTIPLAYER[/box]
Take on real opponents in Online Battles and compete against players around the world in live, in-game events tied to the WWE and earn awesome rewards.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]AMAZING GRAPHICS[/box]
Delivers best-in-class graphics on your phone or tablet, with custom animations for every single WWE Superstar. Engage in battle across multiple worlds, all tailored for each Superstar’s alter-ego, fully rendered in 3D.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Video Trailer[/box]

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=JJU4b-qRxvg[/embedyt]

 

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Geliştirici[/box]

Geliştirici

 

Oyunu İndir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X