Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Duty of Heroes Online

Duty of Heroes Online

Browsser oyunlar kategorosinde yer alsa da hem facebook hemde ios tabancı mobil telefonlardan oynanan Bir strateji ve rol yapma online oyunudur.

Orta karanlık dünyanın kapılarını açarak  Lich King ölümsüzler ordusu ile beraber dünyayı ele geçirme planları yapmaktadır. İnsanlar ve Orklar ise Lich King’e karşı güçlerini birleştirmiş ve özgür bir dünya için O’na meydan okumuşlardır.

unnamed

Duty of Heroes oyunununda okçu (archer), savaşçı (warrior) ve büyücü (mage) olmak üzere 3 çeşit sınıf bulunuyor. Her sınıfta kadın ve erkek olmak üzere iki karakter var. Oyunda toplamda 10 karaktere sahip olabiliyorsunuz fakat savaş sırasında bunlardan sadece seçtiğiniz 5 karakteri kullanabiliyorsunuz. Karakterlerinizden birini takım lideri olarak görevlendiriyorsunuz. Oyundaki amaçlarınızdan biri bütün karakterlerinizin seviyesini yükseltmek olacak.

duty_of_heroes_2

Aynı zamanda sahibi olduğunuz köy ve kaleleri de geliştirerek düşman saldırılarına karşı daha güçlü bir savunmaya sahip olmalı ve daha gelişmiş binalar, ekipmanlar ve silahlar üretmelisiniz. Duty of Heroes oyununda hem tek başınıza hem de takım halinde yapabileceğiniz günlük görevler bulunuyor. Tamamladığınız görevler size altın ve diğer madenler, değişik ekipmanlar, büyüler ve madalyalar kazandırıyor.

maxresdefault

Kolay ama oldukça ilginç bir oynanış, PvP savaşları, keşfedilecek bir çok zindan, dünyanın her yerinden binlerce farklı oyuncuyla oynama şansı, kendi çiftliğiniz, kaleniz ve şehrinizin bulunduğu bu oyunu Türkçe olarak bilgisayarınızda, ya da akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X