Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Kebabgames ve Plus1Games’ten Wartune Açıklaması

Kebabgames ve Plus1Games’ten Wartune Açıklaması

Kısa bir süre önce wartune geliyor diyerek sosyal medya da oldukça heyecana sebep olan kebabgames oyun şirketi aşırı derece de sorulan sorulara yanıt olması için bir açıklama metni yayınladı. Yapılan açıklama herkesi heyecanlandırdı ama hala net bir çıkış tarihi verilmedi. Şimdi Yapılan açıklamanın detaylarına bakalım.

Kebabgames resmi facebook sayfasında yapılan açıklama detayları

Merhabalar,
Öncelikle kısa süre içinde çalışmalarına başlayacağımızı duyurduğumuz ; wartune online oyunumuz ile ilgili yoğun ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederiz.
Gerek sosyal medyadan, gerek destek sistemimize gönderdiğiniz ticketler ile sıkça sorulmakta olan sorulara topluca bir cevap vermek istedik.

1) Oyun dilimiz uluslararası niteliğine uygun olarak İngilizce olaracaktır.

2) Oyun Versiyonu Wartune uluslararası sürümü ile birebir aynı olarak yayınlanacaktır.

3) Oyun içi dili İngilizce olacaktır, ancak firmamızın uluslararası destek sistemi gereğince Almanca, İspanyolca, Türkçe gibi bir çok dilde de destek verilecektir.

4) Oyun ödeme sistemi, oyun içi entegrasyonu ile bizim yüksek güvenlikli portalımız üzerinden tamamıyla yenilediğimiz mevcut portal sistemimiz üzerinden yapılacaktır.

5) Oyun saati GMT (Greenwich Mean Time – World Time ) Dünya saati üzerinden yapılacaktır. Bunun sebebi ise yine en çok gelen talepler olarak oyun içi Amfi saatlerinin çalışma sisteminize uymadığı, Savaş alanlarının geç saatlere kadar sürmesi gerektiği , Birlik savaşları , Dünya boss v.b. etkinliklerin saat olarak ayarlanması gerektiği konusunda sizlerden aldığımız yoğun istek üzerine karar verdik.

6) Oyunun açılış tarihi hakkında bilgi beklediğiniz yoğun olarak görünüyor. Bilmenizi isteriz ki; Plus1Games ve iş ortağımız; Kebab Games olarak Browser tabanlı oyunlar için hazırladığımız bir program var.

Kısa süre önce yine çok dilli olarak projesini yürüttüğümüz Legend Knight online oyunumuzu başarıyla yayınlamış bulunmaktayız. Aynı zamanda Mitoloji Online oyunumuz için test aşamasına gelmiş ve yayını için çok kısa zamanda çalışmalarımızı sonlandıracak olduğumu belirtmek isteriz.
Hali hazırda çalışmalarına devam ettiğimiz Wartune online oyunumuzun sözleşmesi gereği alt yapısı hazırlanıyor.
Gerek sosyal medyada gerekse kişisel temaslarımızla sizlerin sıkça şikâyetçi olduğunuz noktaları irdeleyip, iş programımızın da dışına çıkmadan doğru zamanlama ile hareket ettiğimizden şüpheniz olmasın.
İyi Oyunlar ve bol şanslar dileriz.

1 yorum
  1. sonymuzik diyor

    Saçmalık resmen oyun ingilizce olacaksa ne anlamı kaldı ? wartuneden ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X