Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Kıyamet Savaşçıları

Kıyamet Savaşçıları Batı hayali ortaçağ temalı bir tarayıcı oyunudur. Oyun, kalabalık şehirler, dondurulmuş yaylalar, gizemli ormanlar ve ürpertici mezarlar gibi sahnelerle yer çeşitliliği gösterir. Karakteriniz bu sahnelerde sayısız zorlu savaşlarla karşı karşıya kalacaktır. Oyun klasik ARPG oyun tarzından türemiştir. Nadir teçhizat elde etmek için canavarları öldürmek oyunun temel işlevidir. Fakat tarayıcı oyunu olarak bazı karışık zor oyun sistemleri oyundan çıkarılıp daha dost canlısı ve basit hale getirilmiştir.

 kymtsvsl

Özellikler

1.Görevler

Ana Görevler

Kıyamet Savaşçıları size yeni dünyaya giden yolda rehberlik edecek uzun görev listesine sahiptir.

Oyuncular oyunda farklı şehirler ve kamplar ziyaret edebilirler. Dünya ve Kıyamet Savaşçılarının sırlarını bir bir çözeceksiniz.

Yan Görevler

Yan görevler oyunculara yığınla ödül kazandırır. Ayrıca size oyunun çoklu özelliklerini anlamada yardımcı olacaktır. Komplonun ne kadar büyük bölümünü ortaya çıkarabilirseniz, karşılığında sizin için hem daha fazla yan görev açılacak hem de ödüller kazanacaksınız. Daha hızlı seviye atlamak ve nadir eşya kazanmak istiyorsanız, bu yan görevler sizin için iyi bir başlangıç olacaktır.

Günlük Görevler

Her oyuncu günde en çok 10 görev tamamlayabilir. Bu günlük görevleri tamamlamak partinize tonlarca ödül kazandıracak.

İki ayrı görev aynı zamanda tamamlanamaz. Diğer bir görevi seçmek için öncelikle önceki görevi tamamlamak gerekir.

kiyamet_savascilari_3

Birlik Görevi

İçinde bulunduğunuz birlik oyundaki evinizdir. Size, destek ve birlik görevleri ile birlikte yığınla ödül kazandırır. Birliğinize katkı sağladıkça, birliğiniz daha da güçlenecektir.

kymtznd

2. Zindanlar

Kıyamet Savaşçılarında Şeytan Çukuru, Ölüm Tapınağı, Kaos Toprakları, Zaman Diyarı ve Ejderha Diyarı gibi birçok zindan vardır. Bu zindanlarda tek başınıza veya bir parti içinde (örneğin, birlik üyeleri ile) savaşabilirsiniz. Zindanlar büyük bir birlik sistemi oluşturmada size yardımcı olabilirler. PvP modunu daha oynanabilir ve stratejik açıdan daha güçlü hale getirebilirler. Kıyamet Savaşçılarının tek zindan sistemi oyunculara birçok yaratıcı içerik sağlayabilir. Hatta bazı içerikler oyuncuların istedikleri biçimde düzenlenmiştir.

kntlar2

3. Kanatlar

Kıyamet Savaşçılarında kanatlar sadece estetik güzellik için en çok beğenilen teçhizatlardan değildir. Ayrıca oyuncunun savaş gücünü de arttırırlar. İşleme veya güçlendirme yolu ile seviyelerini yükseltebilirsiniz. Karakterinizi kanatlarla donattığınız zaman, savaş gücünüz büyük ölçüde artacaktır.

ZDmypG

4.Sınıf Gelişmeleri

Savaşçı – Şövalye- Kutsal Şövalye – Paladin

Büyücü – Sihirbaz – Bilge – Usta Büyücü

Okçu – Avcı – Nişancı – Korucu

Kıyamet Savaşçılarında oyuncular belirli bir seviyeye geldiklerinde sınıflarını yükseltebilirler. Yeni sınıfa göre karakterinizin istatistik değerleri ve savaş gücü artacaktır. Sınıfınızı yükselttikten sonra daha güçlü teçhizat ve yetenekler açılacaktır.

5. Nalbant

İşleme ve yükseltme gibi birçok yolla teçhizatlarınızı geliştirebilirsiniz. İşleme seviyesi belirli bir seviyeye ulaştığında, teçhizatın görünümü değişecektir. Ayrıca bir teçhizatın özel gücünü aktifleştirmek için o teçhizatın tüm bileşenlerini toplayabilirsiniz. Gelişmiş teçhizatların görünümleri onların kalite farklılığının göstergesidir. Herhangi materyal boşa harcamış olmamak için gelişmiş teçhizatın seviyesini yeni bir teçhizata aktarabilirsiniz.

6. Birlik

Kıyamet Savaşçılarında bir birliğe üye olmak sadece arkadaş edinme amaçlı değildir. BvB savaşlarında birliğin için savaşacaksın. Muazzam Lordlarla savaşırken birlik üyelerin ile bir parti kurabilirsin.

Eşsiz Özellikler

1、

Basitleştirilmiş Oyun Özü

Basitleştirilmiş oyun oynama özelliği ile Kıyamet Savaşçıları tarayıcı oyunu olarak basit ve acemi dostu bir oyun özelliği taşımasına rağmen daha etkili ve yoğun bir oyun sistemine sahiptir. Kıyamet Savaşçıları VIP Lord zindanları ve binek sistemi ile bazı benzersiz oyun özellikleri içerir.

2、

Oyun Optimizasyonu ve Sanat Becerisi

Kıyamet Savaşçıları Adobe Flash tabanlı geliştirilmiş ve hem tarayıcı hem de Hızlı Giriş versyonu desteklidir. Herhangi bir zamanda aynı sunucu üzerinde 20, 000 oyuncu oynayabilir. Oyun içindeki tekrar etmesi sıkıcı olan yerler için oto-savaş özelliği vardır. Böylece oyuncular dinamik heyecan dolu bölümlerin tadını çıkarabilir. İşlenmiş ve yükseltilmiş teçhizatların görünümleri seviyelerine göre değişecektir. Karakterinize farklı bir teçhizat donatarak karakter görünümünüzü kolayca değiştirebilirsiniz.

Klasik ARPG oyun sistemi, eşsiz özellikleri ve binlerce oyun içeriği ile Kıyamet Savaşçıları kesinlikle oynamaya değer bir oyundur.

1 yorum
  1. oyunkarakter diyor

    Güzel Oyun … Bilgiler için teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X