Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Tera Online

Başlangıçta ücretli bir oyun olarak Güney Kore’de yayınlanan, 2013’ten beri de ücretsiz (free2play) olarak Gameforce tarafından Avrupa ve ülkemizde oyunculara sunulan Tera Online, devasa haritaları, gelişmiş grafikleri, zengin karakterleri ve birçok ırk seçeneği ile oyunseverlerden tam not almıştı. Oyuna başladığınızda sizin de göreceğiniz üzere kusursuz bir manzara, görsel olarak ilginç karakterler ve sağlam savaş sistemi ile Tera Online mmo oyunlara yeni bir standart getiren benzersiz bir oyun.

Sınıfları içeren video

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=UTMz9KiZyfU[/embedyt]

Unreal3 oyun motoru kullanılarak yapılmış bu oyunda grafikler gerçekten etkileyici. Tera’yı diğer mmorpg oyunlardan ayıran önemli bir özellik savaşırken karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz rpg oyunlarda düşmana darbe vurmak için faremizle düşmanı işaretleyip skillerimizi kullanmamız yeterliyken, Tera Online’da işlem bu kadar basit değil: Düşmana bir darbe vurmak için öncelikle hedefi tutturmanız gerekiyor.

20082591195_c6314d4287_b

Tera Online

Düşmanın yapacağı hamleyi hesaba katmadan kılıç sallar, ok atar ya da büyü yaparsanız hedefi ıskalarsınız ve hamleniz boşa gider. Kısacası diğer mmorpg oyunlardaki hedefi seç ve otomatik darbe vur mantığı bu oyunda işlemiyor. Aynı şekilde siz de düşmanın hamlelerinden sağa, sola zıplayarak, eğilerek ya da siper alarak kurtulabiliyorsunuz. Klavyedeki W,A,S,D tuşlarını kullanarak bu hamleleri yapabilirsiniz.

teraonl

PvP, PvE, Guild sistemi, binek hayvanı vb. rpg öğeleri Tera Online’da da mevcut. Zindanlar, devasa yaratıklar, görsel bir şölen sunan şehir ve doğa manzaraları mmo severlerin görmesi gereken türden ayrıntılar içeriyor.

tera

Resmi Sitesi : http://en.tera.gameforge.com/news/index

iyi eğlenceler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X