Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Pokemon Go Bot Kullananlara Büyük Darbe

Pokemon Go Bot Kullananlara Büyük Darbe

 

Ne kadar uğraşsa da bir türlü bot kullanımının önüne geçemeyen  niantic son çare olarak doğrulama kullanmaya karar verdi. Oyuna girişte bir kaç güvenlik politikasıyla karşılasan oyuncular neye uğradığını şaşırdılar.

Botların tamamen durması üzerine tüm hesaplara uyarı metni’de gönderen niantic şimdilik geçici bir çözüm bulmuş gibi görünüyor.

Yine aynı anda bir çok oyun karakterini de bu şekilde saptayan niantic bir çok hesabı banlayarak yine gir rüzgar estirdi.

Bir yandan da bir çok oyun forumun da tartışılan konu olan bu 0lay da bir kaç botun bu soruna takılmadığını yeni bot düzenlemelerin de bu botların alt yapısı kullanılarak yapılabileceğini de söylemekteler.

Şuan için herkes bir sonra ki güncellemeyi beklemeye başladı herhangi bir açık bulunursa tekrardan botlar çalışmaya başlayacakmış.

Popülerliğini kaybetmiş bir oyun olmasına rağmen hile kullanımına dur diyen bir oyun olması emekçi oyuncular için de sevindirici bir haber.

İlerleyen zamanlar da ne olur bilinmez ama şuan için tek alterntif Nox app player olarak görünmekte.

Nox kurulumu ve kullanımı için detaylı anlatım tıkla

Ayrıca nox’un çalışmadığı vs. hakkında yazılar da gördüm arkadaşlar nox için minimum windows 7 ve 4 Gb ram olması gerek programın sağlıklı çalışması için ayrıca girerken hata verebilir tekrar deneyin.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X