Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Eğitmen Gibi Pokemon Yakalamak Hayal Değil

Eğitmen Gibi Pokemon Yakalamak

Pokemon go sanal gerçeklik oyunu tüm hızıyla dünyaya yayılırken bir çok şirket de oyunla alakalı kayda değer ve satışını yapabileceği şeyler için düğmeye basmıştı ve gerçekten bir eğitmen gibi poki topu atarak pokemon yakalamak artık hayal değil.

kickstarter Tarafından satışa sunulan poki topu ile eğitmen gibi karşınıza çıkan pokemonları Poki topu atıyormuş gibi yakalayın.

Fiyatlandırma konusunda kararsız olan şirket fiyatı 35$ ile 55$ arasında olacağını belirtiyor.

gamerreality.com tarafından geliştirilen bu ürün için lisans başvurusu yapılmış  onay geldiği anda seri üretime geçilerek en geç şubat 2017’de satışa sunulması bekleniyor.

Şuan için ön sipariş verilebilmekte. Bunun için Buraya Tıklayın

 

Eğitmen Gibi Pokemon Yakalamak

Tamamen hassas bir tasarım üzerinde durulmuş orta kısımda bulunan ışık dışında tamamen yumuşak bir yüzey yapısına sahip  bu da düşme ve ya pokemon için atmalara karşı sağlamlık demek.

Eğitmen Gibi PokEğitmen Gibi Pokemon Yakalamakemon Yakalamak

Bu topa alışman zaman istiyor ilk başlar da biraz zorlayacak gibi ama zaten olayda orada değil mi ?

Eğitmen Gibi Pokemon Yakalamak

Şarj edilerek kullanılan poki topu sayesin de sanal gerçeklik oyununu daha gerçekçi oynayın Üstelik yedek bir batarya da eklenerek güçlendirilmiş bu poki topu aynı zamanda telefonunuzu şarj etme özelliğine sahip pokemon oynarken şarjım bitecek derdine de son.

 

Eğitmen Gibi Pokemon Yakalamak

Poki topunu illaki atmak zorun da değilsiniz el ve bilerek hareketleri ile atıyormuş gibi yapsanız da bunu topu atılmış varsayıp eğer hedefi tutarsa pokemonu yakalamış oluyorsunuz.

Kısa bir Trainer

 

Evet Sevgili pokemon severler bunlar bu için daha başlangıç bakalım ileride daha ne gibi değişiklikler bizleri bekliyor merak içindeyiz. konu ile alakalı gelişmeleri takip ederek sizlere bilgi vereceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X