Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Oyunlar Tanıtım Mobil Uygulama

Herkese merhaba sevgili takipçilerimiz.

Bildiğiniz üzere oyunlar tanıtım tek bir proje halinde olmayıp bir çok siteye sahip ve bir çok siteyi de bünyesine katarak devam etmekte bizde sizlerin işinizi kolaylaştırmak adına tüm sitelerimizi ve bazı kanallarımızı tek bir uygulama da birleştirdik. Oyunlar tanıtım adıyla oluşturulan uygulama şuan için adroid telefonlar için yayınlandı. Henüz beta aşamasın da olan uygulama gerekli düzenlemeler yapıldığın da ios ve android için store’lere yüklenecektir. Şuan için hem test edip hem de gelişmesine yardımcı olmanız dileğiyle sizlere sunuyoruz.

uygulama sizlerin istekleri doğrultusun da geliştirilmeye devam edilecektir. Şuan için youtube kanalı, hakkımızda, facebook sayfası ve sitelerimizi gösteren kısımlardan oluşmaktadır.

play store henüz yüklenmediği için imzasız uygulama olduğundan kurulum esnasın da uyarı verecektir. Bunun sebebi bilinmeyen kaynak olduğundandır.

Bunu açmak için

  1. Cihazınızda Ayarlar uygulamasını Settings açın.

  2. “Kişisel” bölümünün altında, Güvenlik‘e dokunun.

  3. Bilinmeyen kaynaklar‘ı açın.

Yada kurulum esnasında gelen ayarlar seçeneğin de sizi direk bilinmeyen kaynaklara yönlendirir.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Uygulamaya Ait Görüntüler[/box]

uygulam1 uygulam2 uygulam3 uygulam4 uygulam6 uygulam7

Uygulama play store yüklenene kadar yandex hesabından paylaşılmıştır ister mobil direk yükleme istenirse bilgisayardan kablo bağlantısı ile telefona yüklenebilir.

Uygulamayı İndir

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X