Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Puffin Web Browser (Sürekli Güncel)

Puffin Web Browser

Android ya da ios tabanlı telefonlar da aslında chrome ve ya explorer yerine puffin gibi bir tarayıcı ile piyasaya çıksa herkesin büyük işini görür gibi geliyor.

Puffin web browser flash tabanlı bir internet tarayıcı genelde oynadığımız bir çok oyunun android ya da ios’a ait versiyonu olmadığında tarayıcılarla girmek zorunda kalıyoruz. Tabi ki gelin görün ki bir uyarı bütün keyfimizi kaçırmaya yetiyor çünkü flash destekli değil tarayıcımız. İşte bu nokta da imdadımıza Puffin yetişiyor yaptığı işe göre oldukça düşük fiyatlar da satılan ve tarayıcı olması dışında bir çok özelliği de içinde barındıran puffin olmazsa olmazlar arasında yer alıyor.

Bazı eski projelerimiz de bu programı sizlere sunmuştuk şimdi tekrardan bir düzenleme ile sizlere ulaştırıyoruz. lisanslı halidir ve 24 saat sınırsız kullanıma sahiptir. Free sürümünü kullanmak isteyen play store’den indirebilir free sürümü sabah 8 akşam 8 saatleri arasında 12 saat ücretsizdir.

Puffin Web Browser’ın özelliklerinin içinde bir mouse ve oyun kumandası modları da var. Bu modları açmak için bir web sayfasındayken parmağınızı ekranın sağ kenarından sola doğru kaydırmanız yeterli. Açılan ekrandan Mouse seçeneğini seçerseniz aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi ekranda bir Trackpad açılacaktır. Parmağınızı bu Trackpad’in içinde sürüklediğinizde mouse imlecinin hareket ettiğini ve istediğiniz yere tıklamayı kolaştırdığını görebilirsiniz. Aynı özellikleri tarayıcı destekli oyunlarda Gamepad özelliğini açarak da kullanmanız mümkün.

Puffin eski sürümlerinde bazen donmalar ve kasmalar söz konusu olmaktadaydı fakat şuan en güncel sürümler olan

ios için 5.0.1 sürümü ve android için 4.7.4.2567 sürümleri oldukça hızlı ve daha akıcı bir flash desteği ile karşımıza çıkmış durumda.

Veri tasarrufu modu ile de internet bağlantınızı ayarlayarak fazla kullanımı da engellemiş olabilirsiniz.

İos/apple sürümünü paylaşmıyoruz çünkü 2. bir telefona yüklendiğin de aynı id’ye sahip uygulama hata vermekte test ettik o nedenle onu 10 TL gibi bir ücretle satın alabilirsiniz.

Ek yükleme yapacağınız için telefonunuz uygulama engellendi uyarısı verecektir.

Bunu Açıp / Kapatmak için

  1. Cihazınızda Ayarlar uygulamasını Puffin Web Browser açın.

  2. “Kişisel” bölümünün altında, Güvenlik‘e dokunun.

  3. Bilinmeyen kaynaklar‘ı açın.

Yada kurulum esnasında gelen ayarlar seçeneğin de sizi direk bilinmeyen kaynaklara yönlendirir.

Programı ister direk telefona isterseniz bilgisayara indirip kablo aracılığı ile yükleyebilirsiniz.

Puffin Web Browser Son Sürüm indirmek için tıkla

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

X