Online Vadi | Online dünyadan Haberler

Pokemon Go Nintendo Switch ile Yeniden Hayat Buluyor

Pokemon Go Nintendo Switch ile Yeniden Hayat Buluyor

 

Geçen yıl büyük bir patlama ile gelen pokemon go bir çok ülkede yayınlandıktan sonra gelen güncellemeler bir çok yeniliği beraberinde de getirdi. Tabi ki bir çok hile de bununla beraber ortaya çıktı niantic tarafından geliştirilen oyun hile şikayetleri artınca nerede ise oyunu yükleyenlerin yarısının hesaplarını yasaklayarak nerede ise sonuna imza atmış durumdaydı. Türkiye de yayına girmese de en fazla oyuncusu Türkiye de olan oyunun Türkiye oyuncuları resmi listeler de görünmemekte ne yazık ki.  Bu kötü gidişata nintendo en koymuş durumda kısa bir süre önce yenilenmiş olarak oyunculara sunulan nintendo switch için pokemon go oyununu hayata geçirdiler. oyun hazır ve bir kaç hafta içinde oyuncu ile buluşacak.

Bilindiği üzere pokemon go’yu sabit bir yerde oynamak hilesiz imkansızdı fakat nintendo cihazına özel hazırladığı pokemon go oyunu için özel bir ada çizdirip oyuncuları bu ada üzerinden buluşturmayı hedefliyor. Switch özelliği ile sağa solda hareket edebilecek olan oyunda oturduğunuz yerden oyunu rahatlıkla oynayabileceğiz ama kafamızı kurcalayan şey switch cihazının fiyatı oluyor bugün bir ps4 ile aynı fiyatı taşımakta ne yazık ki.

Ama merak etmeyin oyunun aynı zamanda android ve ios için olanı da yapılmış ve haziran ayında storelerden indirilebilecek nintendo tarafından 2 adet video paylaşılmış videolar kafayı karıştırsa da yine de indirip test etmeden bir şey söylemek zor olacaktır.

ilk videoya göz atalım önce  bu video da karakterler minecraft gibi kare kare böyle olursa oyuncu çekeceğini pek sanmıyoruz bahsi geçen video aşağıda.

bir de 2. videoya göz atalım bu video da ise gerçeklik on numara görünüyor ve böyle olursa ortalıpı kasıp geçireceği belli.

Üsteki video da multiplayer olarak görünen şeyler de mevcut bu da çok farklı bir şey ortaya çıkarıyor merakla oyunu bekliyoruz Avusturya da ortaya çıkar çıkmaz sizlere bir ön izleme videosu hazırlayacağız şimdilik elimiz de ki bilgiler bununla sınırlı bakalım nintendo bizlere ne gibi süpriler hazırlamış hep beraber göreceğiz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.